titul

terenní

Souznění lidské společnosti s přírodou je jednou ze základních podmínek pro zdravou tělesnou i psychickou stránku každého jednotlivce. Dosáhnout toho lze o poznání snáze, pokud jsme obklopeni krásnými a udržovanými plochami, které dodávají okolí našeho domova či pracoviště jedinečný nádech božského klidu, pohody a pozitivní energie. Pro laika je to úkol vskutku nesnadný, a tak se není čemu divit, že zájem o krajinářské služby vydatně sílí. Výsledkem této dobré investice může být pro klienta maximálně útulné prostředí, které se přirozeně odrazí i na jeho náladě, energii a pracovitosti.

Co zahrnuje terénní úpravy?

Nevíte se rady s příměstskou oblastí nebo vám dělá vrásky na čele spíše nevzhledné okolí u kancelářských budov? Naši pracovníci si poradí ve všech případech a každému prostoru nahodí fasádu, ze které budou blednout závistí lidé široko daleko. Klíčový je dobře rozplánovaný tandem vhodných budov a krajinného designu, který stojí a padá převážně na maličkostech, do kterých byste to možná ani neřekli. Ať už jde o květinové záhony, cesty a zpevněné cesty, osvětlení krajiny, odvodňovací zařízení, zpevnění svahů či vytváření jezírek a vodopádů. S tím vším Vám dokážeme pomoci. Samozřejmostí je přitom kreativita a individuální přístup, které jsou nanejvýš patrné od prvního po poslední vývojový krok celého procesu. Způsobů, jak vylepšit vybraný pozemek je vždy hned několik a zahrnují mimo jiné i následující:

  • tvorba květinových záhonů;
  • realizace cest a zpevněných cest;
  • správné osvětlení krajiny;
  • aplikaci odvodňovacího zařízení;
  • zpevnění svahů;
  • vytváření jezírek a vodopádů.

 

Všechny výše zmíněné typy práce a ještě daleko více nabízí GardenPark. Právě naši odborníci jsou ideální volbou i pro ty nejnáročnější klienty a každý jeden krok na cestě k vysněnému výsledku objednavatele provází jejich vytříbená kreativita i důraz na individuální přístup. Nyní se na tyto jednotlivé kroky podívejme podrobněji.

Napiště nám

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

 

 

„Kniha je záhradou, kterou si můžeme nosit sebou.“
Arabské přísloví